Naše služby

Komplexní služby v péči o váš vůz

Provádíme kvalitní ruční mytí aut, leštění, voskování exteriéru, suché či mokré čištění interiéru (textilu, kůže) až po renovaci laku a světel.

Odborně odstraníme také aslfalt z karoserie, žvýkačku přilepenou na sedadle, náletovou rez zapečenou v laku, burčák z interéru vašeho vozu a další nečistoty.

Při péči o váš vůz používáme profesionální autokosmetiku špičkové kvality, která je k vozu šetrná a povrchům navrací jejich původní vzhled. Náš odborně vyškolený personál vám také ochotně poradí jaká péče je pro váš vůz nejvhodnější s ohledem na jeho stav a stáří.


 

Proč ruční mytí aut?

Ruční mytí je důkladnější než mytí na kartáčové myčce.

Pouze ručním mytím lze odstranit ulpělé nečistoty na povrchu vozidla jako je hmyz, ptačí trus nebo pryskyřice ze stromů. Tyto agresivní nečistoty poškozují trvale lak karoserie. Proto je nezbytné je včas (nejlépe do 3 týdnů) odborně odstranit a lak vhodně ošetřit. 

Ruční mytí je také šetrnější k vašemu vozu - mechanické kartáče v mycí lince mohou poškodit lak karoserie a snížit tak hodnotu celého vozu.
 

Není vosk jako vosk

Použitím vhodného vosku můžete výrazně prodloužit životnost laku karoserie. 
 
V zimě poškozuje lak vašeho vozu posypová sůl, v létě pak UV záření. Používáme jen nejkvalitnější vosky - 100 % přírodní s obsahem vosku palmy Carnauba a nejmodernější vosky polymerové. 
 
Aplikace těchto vosků trvá až 3 hodiny, kdy se postupně místo po místečku zalešťuje do laku karoserie. Dosáhneme špičkového lesku a ochrany laku na 5-12 měsíců. Navoskováním vozu na mycí lince nelze dosáhnout srovnatelné kvality. 

 

Kontakty

Ecocarwash, s.r.o.
PROVOZOVNY

Spielberk Office Centre Brno
Holandská 2/4
639 00 Brno
Tel.: 777211583

info@ecw.cz

Kontaktujte nás

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!

Za naše služby můžete platit CCS kartou.